גינה במרפסת

בתקופה האחרונה, הטרנד של גינה במרפסת, ובמיוחד גינה תלויה או קיר ירוק הוכיח את עצמו כחשוב וחיוני. בתקופת הקורונה במיוחד, הכוח עד כמה גידול צמחים במרפסת חשובים לשמירה על קשר עם הטבע, גם למי שגר ברבי קומות בתוך הערים. GreenBalcony מציעה את לכם ליצור גינה אנכית במרפסת שלכם בעלות נמוכה והתקנה פשוטה.

קיר ירוק פנטהאוז

הקמת גינה במרפסת עם GreenBalcony

גינה על קירות המרפסת מאפשרת לכם להתחבר עם הטבע גם למי שגר בעיר. הטרנד של הקירות הירוקים כבר מוכר בעולם, ועכשיו הוא זמין לכל אחד ואחת מכם. GreenBalcony מאפשרת לכם ניצול של את קירות המרפסת שלכם לגדל בעצמכם צמחים מגוונים – שאותם אתם בוחרים. האדניות של GreenBalcony מגיעות בשני חלקים משולבים: האחד הוא אגן המים ובו נשמרים מי ההשקייה לצמחים לכמה ימים. כך שגם אם אין לכם מערכת השקייה, תוכלו לתלות את האדניות. הצמחים יחזיקו מעמד לכמה ימים. בנוסף, העציצים מותאמים לעציצים גודל 12" הנמכרים בכל המשתלות בישראל. תבחרו בעצמכם את הצמחים אותם תרצו בגינת המרפסת שלכם: פרחים עונתיים, תבלינים, צמחי מרפא או כל שילוב שאתם מעוניינים בו. האדניות של GreenBalcony מתוכננות כך שצריך לקדוח ברגים רק לאדניות העליונות ושאר האדניות מתלבשות עליהם.

גינת תבלינים מרפסת

גינה במרפסת – איכות חיים

ישנם מחקרים רבים המראים שסביבה ירוקה הינה חיונית לבריאות הפיזית והנפשית שלנו. גינה במרפסת עוזרת לטיהור האוויר על ידי ספיגת דו תחמוצת הפחמן ושחרור חמצן, וכך תורמת לבריאותכם. ידוע גם שצמחים מעלים את מצב הרוח ומכניסים יותר שמחה וצבע.

GreenBalcony מאפשרת לכם לבחור את כמות האדניות המתאימות למרפסת שלכם ובהתקנה פשוטה תוכלו להוסיף צבע, אווירה ובריאות המתאימים לכם. כל שעליכם לעשות הוא להחליט כמה אדניות אתם מעוניינים לתלות בגינת המרפסת שלכם ולהזמין אותן כאן באתר

יתרונות גינה במרפסת

רבים חולמים על חיבור קרוב יותר אל הטבע . בישראל, עם כמות השטחים הקטנה, רבים חיים במגדלי מגורים, שברובם הגדול יש מרפסת. החלום על גינה משלכם יכול להיות זמין בקלות רבה עם קנייה של GreenBalcony לקירות המרפסת שלכם. מעבר ליתרונות שצמחים נותנים למי שנמצא לידם, הקיר הירוק של GreenBalcony  מאפשר לכם לגדל גינה בכל גודל של מרפסת. האדניות נמצאות על הקיר ואינן תופסות שטח רצפה, כך שעדיין ישאר לכם מספיק מקום לשבת במרפסת.

בנוסף, תוספת של GreenBalcony מוסיפה עיצוב רענן ויפה לכל מרפסת כך שהיא הופכת לאזור יפה ונעים.

גינה במרפסת

כתיבת תגובה