גינה תלויה

הטרנד החדש בערים הצפופות הוא תוספת של גינות תלויות לבניינים, מרפסות ועוד קירות. גם מי שגר בעיר יכול להנות מיתרונות הטבע עם צמחייה עשירה, מגוונת על פי בחירתו עם תוספת של גינה תלויה על הקיר מבית GreenBalcony. הגינה התלויה יכולה לכלול תבלינים, פרחים עונתיים או צמחייה רב שנתית בהתאמה למה שתרצו.

גינה תלויה במרפסת

בימינו החלום של גינה במרפסת יכול להפוך למציאות, ואפילו לחלק הכרחי מחיי היום יום בעיר הגדולה. תוספת של גינה תלויה למרפסת היא חלק מעקרונות הבנייה הירוקה ששמה לעצמה למטרה לשלב צמחייה גם בתוך העיר..

  • גינה תלויה במרפסת מאפשרת לכם לגדל תבלינים או פרחים שונים וכך להנות מאווירה ירוקה וטבעית גם אם אתם גרים בקומה גבוהה.
  • גינה תלוייה מאפשרת קשר ישיר עם הטבע אצלכם במרפסת. היא גם תורמת למראה נעים ומזמין ולעיצוב המרפסת.
  • גינה תלוייה והצמחייה שנמצאת בה עוזרת לטיהור האוויר שנמצא בסביבה על ידי ספיגת הפחמן הדו חמצני והפיכתו לחמצן. בנוסף, קיר ירוק עוזר להפחתת הטמפרטורה והורדת רעשים חיצוניים.
  • GreenBalcony תוכננה ומיוצרת בישראל בהתאמה לאקלים הישראלי וצרכי בעלי המרפסות.
  • כל עציץ מגיע עם אגן השקייה, כך שנדרשת תדירות פחותה יותר של הקייה והעציצים ממשיכים ללבלב לאורך זמן.

גינה תלויה – בנייה ירוקה

ת"י  (תקן ישראלי) 5281 בנייה בת קיימא – בנייה ירוקה נערך על ידי מכון התקנים לראשונה ב- 2005

מעודד בנייה ירוקה ומדגיש את הצורך בתוספת צמחייה לכל בניין חדש. עם גדילת הערים בישראל, נדרש פתרון לתוספת של צמחייה לכל בניין, מאחר והצמחייה עוזרת לטיהור האוויר, והורדת הטמפרטורה בערים הגדולות. מכון התקנים קבע תקן לבנייה  ירוקה שמחייב שימוש נרחב יותר בעקרונות של בנייה ירוקה כולל הוספת צמחייה לבניינים חדשים (וישנים). בניינים שיוסיפו קירות ירוקים יקבלו ניקוד גבוה יותר בעמידה בתקן.

 

גינה תלויה – להוסיף טבע לעיר

הסגר בתקופת הקורונה הדגיש את הצורך בשטחי טבע בקרבת הבית בייחוד במבני מגורים גבוהים ובערים צפופות. שטחי גינון ושטחים פתוחים הצטמצמו לטובת בנייה, והצורך בהם נהיה מאוד ברור בתקופה שבה רבים היו בבית והתגעגעו לשטחים ירוקים ולצמחייה שופעת. גינה תלוייה במרפסת היא הפתרון לשילוב של טבע בתוך בנייני מגורים. עציצי GreenBalcony תוכננו כך שהם מתאימים למרפסות ישראליות ומאפשרים גם למי שגר בעיר להנות מיתרונות הטבע ולא לוותר על גינה פרטית משלו, גינה תלויה במרפסת.

גינה תלוייה במרפסת שלכם מוסיפה אווירה טבעית, מאפשרת לכם להוסיף לבלוב, שמחה וצבע אל המרפסת שלכם ואף לחבר את הילדים לטבע הצומח.

 

כתיבת תגובה