קיר ירוק בבית

הטרנד החדש שהתחזק בעקבות הקורנה, הוא טרנד הקירות הירוקים גם במרפסות וגם בתוך הבתים. אנשים רבים כמהים לחיבור עם הטבע ועם אמא אדמה, ועדיין מעוניינים להמשיך לגור בסביבה אורבנית. הפתרון הוא תוספת של קיר ירוק בתוך הבית. הטרנד החדש שסוחף רבים הוא גידול של צמחים מיוחדים בתוך הבית. קיר ירוק מאפשר גינון ביתי גם בדירות עירוניות, שאין בהן הרבה מקום.

מחקרים רבים מוכיחים שתוספת של צמחייה למרחב הביתי משפרים את התחושה הכללית. צמחים מרעננים את האווירה, משפרים את איכות האוויר, ותורמים לתחושה של חיבור אל הטבע גם במרחב האורבני.

קיר ירוק לבית

גינון עירוני

אחד המוטיבים המובילים בעיצוב הבית מאז ומתמיד היה שילוב של תמונות של צמחייה ונוף. כיום, במקום לתלות תמונה של פרחים, אתם יכולים לתלות קיר ירוק עם פרחים אמיתיים שיתנו גם את המראה הטבעי, וגם יתנו את הלבלוב הטבעי בתוך הבית. הטרנד החדש בעיצוב בתים הוא שילוב של כמה שיותר מוטיבים טבעיים כדי להכניס יותר חמימות לאווירה. בנוסף לשימוש בחומרים טבעיים כמו עץ, וצבעי אדמה, אתם יכולים גם להוסיף את הטבע ישירות לתוך הבית עם תלייה של קירות ירוקים ובחירה בצמחים המתאימים לעיצוב הכללי.

שילוב של גוונים ירוקים בעיצוב הבית הוא בעל השפעה שתורמת לאיזון, להרמוניה, ולאווירה רעננה, מתחדשת ותוססת. גם במשרדים רבים מבינים את החשיבות של תוספת של גוונים ירוקים ותרומתם לבריאות ורווחת העובדים. קירות ירוקים מחזירים אותנו אל הטבע, ונותנים את האיזון הטבעי וחיבור עם מקצבי הצמיחה הטבעיים של כדור הארץ.

התקנת קיר ירוק

הקיר הירוק של Green Balcony הוא לא הידרופוני וכך מאפשר גידול נרחב יותר של צמחיה על קירות הבית ובחירה מרובה יותר בין צמחים שונים שזקוקים לאדמה. בנוסף, הקיר הירוק של GreenBalcony קל להתקנה (שני ברגים וזהו) ולא דורש תחזוקה מרובה. אגן המים המיוחד מאפשר השקייה רק פעם בשבוע ואפילו יותר לצמחים שלא דורשים הרבה מים, כך שתוכלו גם לנסוע לחופשה בלי לדאוג לעציצים שנשארים בבית.

המחיר של התקנת קיר ירוק הוא פחות מתמונה דוממת, ושווה את התמונה החיה והאמיתית שנכנסת אל קירות הבית.  

כתיבת תגובה