קיר ירוק – טכנולוגיה

קיר ירוק לכולם

החלום על קיר ירוק היה שייך עד עכשיו לעשירים, או למשרדים בעלי תקציב נוי גבוה. הבשורה של GreenBaclony היא של פיתוח מוצר במחיר שווה לכל נפש, שמתאים במיוחד לאקלים הישראלי, מותקן בקלות ומאפשר את מימוש החלום על גינה על הקיר לכל מי שמעוניין בכך.

טכנולוגיה לקיר הירוק

עם תכנון מעמיק ומתאים לאווירה הישראלית, GreenBalcon מציעה טכנולוגיה ייחודית להקמה מהירה ופשוטה של קיר ירוק ללא צורך בידע מוקדם.

  • התקנה בשיטת עשה זאת בעצמך – המוצרים פורצי הדרך של GreenBalcony תוכננו כך שבעזרת שני ברגים ניתן להתקין בקלות גינה ורטיקלית במרפסת שלכם.
  • בנייה מודולרית – המוצרים מתוכננים כך שהעציצים נתלים אחד תחת השני בהתאמה מלאה, או אחד ליד השני – כך שכל אחד יכול להתאים את הקיר הירוק המתאים לו לפי גודל הקיר.
  • השקייה ארוכת טווח – אגני המים של GreenBalcony מאפשרים השקייה רק פעם בכמה ימים (תדירות ההשקייה תלויה בעונה). המים נשמרים באגן כך שהצמח יכול לשתות ממנו לאורך זמן, בלי להירקב.
  • תחזוקה פשוטה – המערכת מותאמת לעציצים בגודל 12" הניתנים לרכישה בכל המשתלות בארץ. במידה ואתם מעוניינים להחליף שתילים, ניתן לעשות זאת בקלות רבה על ידי הוצאת השתיל והכנסת אחד אחר במקומו.

 

*בתודה ענקית למעצב המוצר אורי זיידמן על תרומתו

גינה למרפסת
קיר ירוק אדנית בזיליקום

גינון ורטיקלי

גינון ורטיקלי בתוך הערים הוא הטרנד החדש בו מחזירים ומוסיפים את הירוק בבניינים רבי קומות, ובבתים בעיר. גינון ורטיקלי בקירות בניינים קודם כל משפר את חזות הבניינים ומייפה אותם. לקירות ירוקים יש גם תועלת בריאותית מיידית (הפחתת זיהום אוויר, קרינה, פליטות פחמן, ועוד). בנוסף, קירות ירוקים עוזרים בשמירה על קירור פנים הבית, מאפשרים גידול ירקות ותבלינים לצריכה ביתית, ומביאים את הטבע אל הבית.