קיר ירוק

קיר ירוק הוא בעצם גינה אנכית. כיום משתמשים במושג גינון ורטיקלי ו/או גינון מודולרי כאשר מתייחסים לקירות ירוקים. בשנים האחרונות שילוב של קירות ירוקים הופך להיות יותר ויותר נפוץ. תקופת הסגרים של הקורונה הבהירה עד כמה חשוב הקשר עם הטבע. קירות ירוקים במרחב העירוני נותנים את המענה לצורך הזה. מעבר לכל היתרונות של החיבור לטבע, קיר ירוק מעוצב הוא גם תוספת של יופי וניחוח למקום בו הוא תלוי. 

הקיר הירוק של Green Balcony תוכנן כך שהוא יכול להשתלב כמעט בכל מרחב בו רוצים לשלב צמחייה. המוצר בנוי בזוג עציצים הנמצאים בתוך אגן מים. את אגן המים מחברים לקיר בשני ברגים בלבד.  שאר בעציצים מתלבשים מתחת לעליון בהרכבה ולא צורך בהברגה.  ההשקייה הנדרשת היא רק פעם בשבוע בערך, ולא נדרשת מערכת השקייה. Green Balcony נותן לכם את האפשרות לבחור מתוך מגוון רחב של צמחים. ניתן לגדל בו ירקות, תבלינים, פרחים, צמחי נוי, ועוד. כדאי לבחור את הצמחים בהתאם לכמות השמש והאור שיש במרחב בו הקיר הירוק מותקן.

קיר ירוק מעוצב

קירות ירוקים כובשים גם את מקומם כטרנד עיצובי. קיר ירוק מעוצב יכול להשתלב כחלק מעיצוב בתים פרטיים, מבנים מסחריים, משרדים, ועוד. תוספת של קיר ירוק מוסיפה לבלוב ותחושת חיבור עם הטבע במקום בו הוא תלוי. בנוסף, קירות ירוקים תורמים לאיכות הסביבה ומהווים חלק מהדרכים בהם ניתן לעצור את ההתחממות הגלובלית.

למה קיר ירוק?

תוספת של קיר ירוק למרפסת, לבית ולמשרד :הנאה מכל היתרונות של צמחייה גם בסביבה האורבנית.

גינה במרפסת – לכל מרפסת מגיעה גינה משלה, עם GreenBalcony אתם יכולים להוסיף גינת תבלינים או גינת פרחים על קיר המרפסת שלכם.

גינה במשרד – לכל משרד מגיע צמחייה עשירה העוזרת להפוך את החמצן לנקי יותר ועשיר יותר בחמצן. 

עיצוב המרפסת – תוספת של GreenBalcony לקירות המרפסת מקפיצה את המראה ואת האווירה בכמה דרגות, הישיבה והשהייה במרפסת הופכים לחוויה נעימה יותר.

יעילות – עציצי GreenBalcony מאפשרים גידול מגוון רחב של צמחים כולל ירקות ותבלינים.

אנרגיה נקייה – קירות ירוקים יכולים להוריד את הטמפרטורה ע"י ספיגת גזי החממה. בנוסף, הם מעשירים את האוויר בחמצן ושומרים על אוויר נקי יותר בסביבתם.  יש להם יכולת לבודד את הקירות עליהם הם תלויים וכך לספוג את החום ולהוריד את הטמפרטורה.

אקוסטיקה – מחקרים מוכיחים ששימוש בקירות ירוקים מפחית גם את זיהום הרעש בנוסף לזיהום האוויר.

שמירה על איכות הסביבה – קיר ירוק תורם לאקולוגיה של כדור הארץ ועוזר להפחית את אפקט החממה בערים הגדולות. 

כתיבת תגובה